środa, 24 lutego 2016

Jak zużywać całą cytrynę bez wyrzucania czegokolwiek?

Zdjęcie i ciekawe info o cytrynie: link

Cytryna (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki rakowe. Jest 10000 razy silniejsza niż chemoterapia.


Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? …bo wielkie firmy farmaceutyczne i laboratoria są zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów, co przynosi im wielkie zyski.


Zadziwiające mrożone cytryny

Wielu zawodowców w restauracjach i miejscach żywienia zbiorowego używa lub konsumuje całą cytrynę i nic nie jest wyrzucane.

Jak zużywać całą cytrynę bez wyrzucania czegokolwiek?

To proste. Włóż całą umytą cytrynę do zamrażalnika swojej lodówki. Kiedy jest ona już zamrożona, weź tarkę i utrzyj na niej całą cytrynę (nie obieraj skórki) i posyp tą utartą masą swoje jedzenie (sałatkę, lody, zupę, dania rybne, mięsne, sosy, whisky, wino – ista dań jest niekończąca się). Całe jedzenie zyska niespodziewanie cudowny smak, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś.
Wcześniej myślałaś tylko o soku z cytryny i witaminie C? Nigdy więcej.
Teraz, kiedy poznałaś ten sekret cytryny, możesz jej nawet używać do gorących kubków (zupki błyskawiczne).

Co jest główną zaletą w jedzeniu całej cytryny inną niż zapobieganie wyrzucaniu jej niezużytej części i dodawaniu smaku swoim posiłkom?

Cóż, jak widzisz, skórka cytryny zawiera 5 do 10 razy więcej witamin niż sok z cytryny. I to właśnie wyrzucałaś.
Ale od teraz wykonując tą prostą procedurę z mrożeniem całej cytryny, ucieraniem jej i dodawaniem tego do swojego jedzenia czy picia, możesz spożywać wszystkie odżywcze składniki i być zdrowsza. Dobre jest także to, że skórka z cytryny to zdrowe i odmładzające pożywienie zwalczające także wszystkie toksyczne elementy w twoim ciele.
Tak więc włóż swoją umytą cytrynę do zamrażalnika i dodawaj do jedzenia codziennie. To klucz, aby twoje jedzenie było smaczniejsze, a ty żebyś żyła dłużej i była zdrowsza. Taki jest sekret cytryny. Lepiej późno niż wcale.

Cytryna (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki rakowe. Jest 10000 razy silniejsza niż chemoterapia.
Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? …bo wielkie firmy farmaceutyczne i laboratoria są zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów, co przynosi im wielkie zyski.
Teraz możesz pomóc przyjaciołom poprzez poinformowanie ich o korzystnym wpływie cytryny i jej soku na zapobieganiu chorobom. To wybornie smakuje, jest miłe i nie ma skutków ubocznych, jak chemoterapia.
Jak wielu ludzi umarło, ponieważ jest to pilnie strzeżona tajemnica w celu nie narażenia na niebezpieczeństwo milionowych zysków wielkich korporacji. Jak wiesz, jest wiele gatunków drzew cytrusowych rodzących cytryny i lemonki.
Możesz je zjadać na wiele sposobów, sok, miąższ, skórkę, robić drinki i ma to wszystko wiele zalet, z których najważniejsze to jakie wywiera na torbiele i nowotwory.
To drzewo to udowodniony dostarczyciel lekarstwa na raka. Jest także znane jako zwalczający drobnoustroje, zakażenia bakteriami oraz grzybami. Jest skutecznym środkiem przeciwko ludzkim pasożytom i robakom. Reguluje też ciśnienie krwi, kiedy jest ono za wysokie oraz działa jako środek przeciw depresjom, stresom czy zaburzeniom nerwowym.
Źródło tych informacji jest fascynujące: to wyszło od jednego z największych producentów leków, który po 20 latach badań laboratoryjnych prowadzonych od 1970 roku udowodnił i ujawnił, że cytryna zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 rodzajów nowotworów jak: nowotwory jelita, piersi, prostaty, płuc i trzustki.Owoce drzewa cytrynowego działają 10000 razy lepiej niż Adriamycyna – lek używany przy chemoterapii, powodujący tylko zwolnienie wzrostu komórek nowotworowych.
Co bardziej zdumiewające w tym typie terapii, cytryna zwalcza tylko złośliwe komórki rakowe i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla normalnych komórek organizmu.
Tak więc umyj dobrze cytrynę, zamroź ją i utrzyj na tarce.
Twoje całe ciało podziękuje ci za to i będzie cię kochać.
źródło: poradnikkonsumenta.wordpress.com/
--------------------------------------------
opracowanie zaczerpnęłam z pięknego, pełnego cennych informacji bloga,
Medycyna naturalna, nasze zdrowie, fizyczność i duchowość

opracowanie przez :
Cytryna 10000 razy silniejsza niż chemioterapia.

https://hipokrates2012.wordpress.com/
 

6 komentarzy:

 1. Witam . Jest wiele tajemnic ukrywanych przez lobby farmaceutyczne w celu większych zysków , a nie naszego zdrowia. Dlatego , super że jest coraz więcej informacji o naturalnych sposobach. Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu witam Cię serdecznie.
   Tak, jest wiele ukrywanych tajemnic i wiele nieprawdziwych 'prawd', a my w trudnych sytuacjach chorobowych bezradnie nie wiemy komu wierzyć i w którą iść stronę.
   Serseczności dla Ciebie i Twojej Rodzinki!

   Usuń
 2. Ponieważ grypa i grypopodobne rozpanoszyła się nie tylko u nas, ale i poza granicami warto zaglądnąć do Małgosi po sposoby naturalne:
  http://harmoniamojegoja.blogspot.com/2016/02/jak-nie-zachorowac-na-grype.html?showComment=1456490362113#c217563392329900563

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Mario,
  post bardzo pomocny, przypomina o tym, co proste
  i tanie a skuteczne. Dziękuję i pozdrawiam
  serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację Irenko, proste i do tego tanie to najlepsze. Często niepotrzebnie sami komplikujemy sobie życie wyszukując np. drogie i skomplikowane potrawy. Zwierzęta, ptaszki, cała przyroda - tego nie robią, ciesza się wszystkim co jest i jakie jest.
  Serdeczności dla Ciebie moc posyłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo,
  pozdrawiam bardzo serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń