wtorek, 19 stycznia 2016

Apel znanego aktora chwyta za serce!


Gdy patrzymy na znane i bogate osoby, często wydaje się nam, że ich życie usłane jest różami, jednak nie zawsze tak jest. To ludzie, którzy mają podobne problemy i zmartwienia jak zwykli zjadacze chleba.
Przed świętami Bożego Narodzenia na fan page’u aktora Keanu Reevesa pojawiło się zdjęcia z następującymi słowami:
Widzisz tych ludzi za mną? Śpieszą się do pracy i nie zwracają na nikogo uwagi. Czasem jesteśmy tak pochłonięci codziennym życiem, że zapominamy o tym, by znaleźć czas na cieszenie się nim. Jesteśmy jak zombi. Warto podnieść wzrok i wyjąć słuchawki z uszu. Przywitaj się z kimś, przytul kogoś, kto wygląda, jakby cierpiał. Pomóż komuś. Przeżyj każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim.
Przez kilka lat miałem depresję. Nikomu o tym nie mówiłem. Musiałem z nią walczyć. Osoba, która powstrzymywała mnie od bycia szczęśliwym to JA. Każdy dzień jest cenny, więc traktujmy go w ten właśnie sposób. Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, więc żyj dniem dzisiejszym. Mam nadzieję, że będziecie udostępniać ten post i rozszerzycie miłość.

4 komentarze:

 1. Mario, podpisuję się pod tymi słowami w 200%.
  Pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszmy się życiem póki trwa.
   Też Cię Basieńko serdecznie pozdrawiam.

   Usuń
 2. To fakt...cieszmy się życiem,
  nikt za nas tego nie zrobi...chociaż
  smutek ogarnia i przygnębienie, bo kolejna żałoba...
  och życie..................dzięki Mario pozdrawiam i przytulam:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo Ci współczuję Irenko, to smutne, gdy żegnamy najbliższych, ale trzeba dalej żyć. Rodzimy się i odchodzimy, mam nadzieję do lepszego życia.
  Serdeczności dla Ciebie.

  OdpowiedzUsuń