niedziela, 11 sierpnia 2013

Ćwiczenia usprawniające kolana

Jak ćwiczyć kolana, aby im nie szkodzić. Ćwiczenia usprawniające kolana.

Pamiętajmy!
Jeśli cierpimy na stany zapalne stawów kolanowych, kolana są opuchnięte lub mają inne uszkodzenia, zawsze należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Popularne ćwiczenia na sprawność kolan okazuje się, że zamiast zlikwidować ból i pomagać utrzymać kolana w dobrej kondycji - szkodzą  im. Do takich szkodliwych ćwiczeń należą popularnie wykonywane krążenia kolanami. Jest to niezgodne z naturalną budową stawów kolanowych i ruchami jakie kolana wykonują.
Kolana nie są przeznaczone do wykonywania okrągłych ruchów. Jest to bardzpo niebezpieczne - twierdzi Loretta Wollering, uznany ekspert i instruktor Tai Chi. Loretta jest znana ze swych zdolności do przekazywania tajemnic Tai Chi, które dają zdumiewające rezultaty w uzdrowieniu problemów ze zdrowiem, gdy inne metody zawodzą.
Loretta sama na sobie odkryła korzyści z praktykowania Tai Chi pozbywając się swoich schorzeń, jak np. ciężkiego stanu zapalnego jelita grubego. Wyleczyła się również z kontuzji kolana i z depresji.
Na filmiku Loretta  pokazuje jak możemy pomóc sobie w bólach kolan wykonując prawidłowe ćwiczenia. Nigdy krążenia! - zaznacza już na początku.
Loretta również sugeruje wykonywać te ćwiczenie, jeśli np. w czasie spaceru dopadnie nas ból.
Ćwiczenia te poprawiają krążenie w stawie kolanowym, więc napływają do nich składniki odżywcze, a to jest podstawą do poprawy kondycji.
Ćwicząc regularnie - kolana zaczynają funkcjonować sprawnie, jak nowe - obiecuje Loretta.
Napewno warto próbować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz